Kayaoğlu İnşaat - 1978’den Beri Sizlerle, Sizler İçin...
 • Hacı Arap Camii - Aydın / Karacasu

  Aydın'ın ilçesi olan Karacasu ilçesinde bulunan Hacı Arap Camii restorasyonu ile alakalı bilgilere ve fotoğrafların detaylı hallerine bu sayfa aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 • Hafsa Hatun Türbesi - Aydın / Kuyucak

  15. Yüzyılda Aydınoğlu Beylerinden Yakup Beyin kızı Hafsa (Hafız) Hatun için yaptırılmıştır. Türbe üç bölüm (Türbe, mescit, soncemaat) olarak yığma taş duvardan tuğla motifler işlenerek yapılmıştır.

 • Necdet Bilge Evi - Denizli

  Atalar Mahallesi 959 Sokak üzerinde bulunan Necdet Bilge Evi, bahçe içerisinde iki ayrı yapıdan oluşuyor. Bahçe içinden tek kapı ile 959 sokağa çıkılan yapı farklı hizmetlere uygun şekilde Kayaoğlu İnşaat tarafından restore edilmiştir.

 • Merzeci Değirmeni ve Han - Denizli

  Denizli'de bulunan ve gençler için kullanılması planlanan Merzeci Değirmeni ve Han Kayaoğlu İnşaat tarafından Denizli Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile restore edilmiştir.

 • Cezmi Ökten Evi - Denizli

  Kayaoğlu İnşaat ile birlikte Denizli Atalar mahallesinde bulunan Cezmi Ökten Evi restore edildi. 150 yıllık Cezmi Ökten Evi Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Kayaoğlu İnşaat işbirliği ile geçmiş günlerde ki ihtişamını geri döndürüldü...

Restorasyon

Restorasyon

Restorasyon Mimarisi için için buradayız! Kültürleri geçmişe uzanan, içerisinde bir çok zamanı barındıran, dış görünüşü eski ama gerçekte yaşayan yapılara şekil vermeye devam ediyoruz.

Yıllar boyunca kimi hükümdarlıklara, kimi hayatlara yaşam alanı olan bu yapılar, Kayaoğlu İnşaat güvencesi ile tekrardan ayağa kalkıyor. Onarım ve Tadilat anlamında gerçek yapısına uygun, asli yapısını değiştirmeden yaptığımız yapı güncellemeleri ile tarihi sizlerin huzuruna tekrardan çıkarıyoruz. Daha detaylı bilgi ve çalışmalarımızı görmek için lütfen "Projeler" sayfamızı ziyaret ediniz.