Kayaoğlu İnşaat - 1978’den Beri Sizlerle, Sizler İçin...
 • Hacı Arap Camii - Aydın / Karacasu

  Aydın'ın ilçesi olan Karacasu ilçesinde bulunan Hacı Arap Camii restorasyonu ile alakalı bilgilere ve fotoğrafların detaylı hallerine bu sayfa aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 • Hafsa Hatun Türbesi - Aydın / Kuyucak

  15. Yüzyılda Aydınoğlu Beylerinden Yakup Beyin kızı Hafsa (Hafız) Hatun için yaptırılmıştır. Türbe üç bölüm (Türbe, mescit, soncemaat) olarak yığma taş duvardan tuğla motifler işlenerek yapılmıştır.

 • Necdet Bilge Evi - Denizli

  Atalar Mahallesi 959 Sokak üzerinde bulunan Necdet Bilge Evi, bahçe içerisinde iki ayrı yapıdan oluşuyor. Bahçe içinden tek kapı ile 959 sokağa çıkılan yapı farklı hizmetlere uygun şekilde Kayaoğlu İnşaat tarafından restore edilmiştir.

 • Merzeci Değirmeni ve Han - Denizli

  Denizli'de bulunan ve gençler için kullanılması planlanan Merzeci Değirmeni ve Han Kayaoğlu İnşaat tarafından Denizli Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile restore edilmiştir.

 • Cezmi Ökten Evi - Denizli

  Kayaoğlu İnşaat ile birlikte Denizli Atalar mahallesinde bulunan Cezmi Ökten Evi restore edildi. 150 yıllık Cezmi Ökten Evi Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Kayaoğlu İnşaat işbirliği ile geçmiş günlerde ki ihtişamını geri döndürüldü...

Hakkımızda

Hakkımızda

1978 Yılından itibaren Aydın’da inşaat taahhüt ve restorasyon sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız, 1994 yılında yeni bir yapılanmayla şirketleşerek çalışmalarına KAYAOĞLU İNŞAAT TAHHÜT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ. çatısı altında devam etmektedir.

Şirketimiz bugüne kadar bünyesindeki uzman kadrosu teknik elemanları ve teknik donanımları ile 300’e yakın kamu ve özel kuruluşlarının onarım,tadilat,restorasyon ve yeni bina projelerini büyük bir titizlik , kalite ve güven içerisinde yapmış ve yapmaya devam etmektedir.

İlkemiz ve hedefimiz gerçekleştirdiğimiz projeleri belirlenen değerde,belirlenen zamanda,müşteri memnuniyeti dahilinde profesyonel bir anlayışla çalışmalarımızı en iyi biçimde tamamlamaktır...

1978’den Beri Sizlerle, Sizler İçin...