Kayaoğlu İnşaat - 1978’den Beri Sizlerle, Sizler İçin...
 • Hacı Arap Camii - Aydın / Karacasu

  Aydın'ın ilçesi olan Karacasu ilçesinde bulunan Hacı Arap Camii restorasyonu ile alakalı bilgilere ve fotoğrafların detaylı hallerine bu sayfa aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

 • Hafsa Hatun Türbesi - Aydın / Kuyucak

  15. Yüzyılda Aydınoğlu Beylerinden Yakup Beyin kızı Hafsa (Hafız) Hatun için yaptırılmıştır. Türbe üç bölüm (Türbe, mescit, soncemaat) olarak yığma taş duvardan tuğla motifler işlenerek yapılmıştır.

 • Necdet Bilge Evi - Denizli

  Atalar Mahallesi 959 Sokak üzerinde bulunan Necdet Bilge Evi, bahçe içerisinde iki ayrı yapıdan oluşuyor. Bahçe içinden tek kapı ile 959 sokağa çıkılan yapı farklı hizmetlere uygun şekilde Kayaoğlu İnşaat tarafından restore edilmiştir.

 • Merzeci Değirmeni ve Han - Denizli

  Denizli'de bulunan ve gençler için kullanılması planlanan Merzeci Değirmeni ve Han Kayaoğlu İnşaat tarafından Denizli Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile restore edilmiştir.

 • Cezmi Ökten Evi - Denizli

  Kayaoğlu İnşaat ile birlikte Denizli Atalar mahallesinde bulunan Cezmi Ökten Evi restore edildi. 150 yıllık Cezmi Ökten Evi Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Kayaoğlu İnşaat işbirliği ile geçmiş günlerde ki ihtişamını geri döndürüldü...

Biz Neler Yapıyoruz?

Kayaoğlu İnşaat olarak sizlere ne hizmetler veriyoruz? Bunların detaylarını hızlıca öğrenebilirsiniz.Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan butonlara tıklayabilir yada bize ulaşabilirsiniz..

İnşaat
İnşaat
Aydın'da inşaat anlamında yenilikçi ve özgün düşüncelerimiz ile birlikte sizlerin projelerini birleştiriyoruz. Teknolojik anlamda geliştirmeleri de yansıttığımız işimizde sizin isteklerinizi de göz ardı etmeden sektörde…
Onarım / Tadilat
Onarım / Tadilat
Onarım ve Tadilat için buradayız! Kamu ve okullarda dahil olmak üzere eskiyen yapılarınızda birçok tadilat ve onarım işlerini gerçekleştiriyoruz!
Restorasyon
Restorasyon
Restorasyon mimarisi için Buradayız! Kültürleri geçmişe uzanan, içerisinde bir çok zamanı barındıran, dış görünüşü eski…
Mühendislik
Mühendislik
Yapılarınız yada projeleriniz için mühendislik hizmetine mi ihtiyacınız var? Kayaoğlu İnşaat olarak size mühendislik hizmetleri…